Ataşehir Eğitim Derneği 350 çocuğun yüzünü güldürdü

Ataşehir Eğitim Derneği 350 çocuğun yüzünü güldürdü

Ataşehir Eğitim Derneği ve Çatalçeşme Lions Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen, "Üç yüz elli çocuğumuza hediye" kampanyası hazırlıklarını tamamlayarak, Şehit Polat Özbek İlkokulu öğrencileri ile buluştular.

Ataşehir Eğitim Derneği ve Çatalçeşme Lions Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen, "Üç yüz elli çocuğumuza hediye " kampanyası Şehit Polat Özbek İlkokulu'nda gerçekleşti.

Program depremde hayatını kaybeden depremzedelerin anısına saygı duruşu ve ardından okunan İstiklal Marşı ile başladı. Günün anlam ve önemi ile ilgili konuşma yapan Okul Müdürü Alpaslan Pala, Ataşehir Eğitim Derneği kurucu başkanı Turgay Kılıç ve Çatalçeşme Lions Kulübü başkanı Canan Bartu Zihnioğlu' nun çocukları selamlaması ve konuşmalarının ardından, hediyeleri Ataşehir Eğitim Derneği ve Çatalçeşme Lions Kulübü yönetim kurulu üyeleri tarafından öğrencilere teslim edildi.

Programa katılan Ataşehir Eğitim Derneği Kurucu Başkanı Turgay Kılıç, yönetim kurulu üyeleri Sevil Kurtoğlu, Gülümser Olgun, Rüya Duruk, Ferhan Ertuğrul, Nurcan Fettahoğlu; Çatalçeşme Lions Kulübü Başkanı Canan Bartu Zihnioğlu ve yönetim kurulu üyeleri Nursel Eman, Suavi Eman, Şengül Kavlak, öğrenciler ve öğretmenlerimiz ile güzel bir sohbet gerçekleştirdiler.